#biegpolek

23 września nasza szkoła została zaproszona do uczestnictwa w akcji charytatywnej dla małej dziewczynki – Zosi Paczwy, która walczy z chorobą SMA. Do wsparcia akcji zaprosiła nas Pani Magdalena Gawińska
z tzw. Armii Walecznej Zosi.
Nasi uczniowie często udzielają się społecznie jako wolontariusze i wspierają też różne akcje pomocowe więc i tym razem nie mogło być inaczej. Małą Zosię można wesprzeć dokonując wpłaty przez portal siepomaga.pl do czego też Was zachęcamy. Zostało jeszcze kilka dni do końca zbiórki.

Waleczna Zosia-siepomaga.pl

Jedną z możliwości wsparcia dziewczynki jest, proponowany przez Armię Walecznej Zosi, #biegpolek (bieg po lek) – akcja w mediach społecznościowych oznaczana tym właśnie hasztagiem. W tej właśnie akcji zdecydowaliśmy się uczestniczyć.
W piątek 25 września, przedstawiciele naszej szkoły, klasy 7 i 8 pobiegły dla małej Zosi pod hasłem #biegpolek co można obejrzeć na naszym fanpage’u. Przez kolejnych kilka dni nasi uczniowie – dzięki Waszemu wsparciu drodzy rodzice, oraz nasi nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dorzucali się do puszki. Jej zawartość wpłaciliśmy na konto Walecznej Zosi.