Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych i najradośniejszych świąt w naszej szkole. Co roku zaproszeni goście gromadzą się licznie w hali gimnastycznej i wspólnie świętują ten wyjątkowy, pełen ciepła i wzruszeń dzień. W tym roku uroczystość ta odbyła się 27 stycznia.

Wszystkich zebranych powitała pani Marzena Wilusz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieszanowie i pan Stanisław Kędzior, dyrektor Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie-Nowym Siole. Pani Dyrektor oddała głos uczniom i tradycyjnie na scenę jako pierwsi weszli ci najmłodsi – nasze przedszkolaki. Po nich wystąpili kolejno uczniowie pierwszego i drugiego etapu kształcenia. Były wiersze, piosenki, tańce, pokaz sportowy, humorystyczna wizyta na szkolnej wywiadówce, przyjechała Mariolka, która akurat odwiedziła SPA i Ewa Chodakowska, która próbowała zachęcić seniorów do aktywnego trybu życia. Uczennice gimnazjum wykonały też kilka piosenek.

Po występach uczniów nastąpił czas życzeń od pana Zdzisława Zadwornego, Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów, a życzenia od wszystkich pracowników Szkoły w formie piosenki dla Babć i Dziadków zaśpiewała pani Ania Pajączkowska.

Kochane Babcie i kochani Dziadkowie! Raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, mało trosk i wielu pięknych chwil i do zobaczenia za rok!