Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia 2019 roku sala gimnastyczna w naszej szkole zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową ze sceną, parkietem do tańca i długimi stołami… Naszymi Gośćmi, jak co roku, były Babcie i Dziadkowie, dla których ich wnuczęta przygotowały piękne występy.

Na scenie jako pierwsi pojawili się najmłodsi – przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Cieszanowie przygotowane przez swoje wychowawczynie. Bez problemu od pierwszych chwil skradły wszystkie serca. Następnie obejrzeliśmy występy chóru przygotowanego przez panów Pawła Młodowca i Kazimierza Wolanina, grupy tanecznej pani Alicji Pałczyńskiej z CKiS w Cieszanowie i grupy tanecznej z Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie – Nowym Siole. Potem na scenie zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły – uczniowie pierwszego etapu przygotowani przez swoich wychowawców. Na koniec obejrzeliśmy scenki kabaretowe w wykonaniu starszych uczniów z naszej szkoły, których do występu przygotowały panie Marta Rydzewska, Anna Pajączkowska i Anna Kołodziej.

Po występach uczniów życzenia naszym Babciom i Dziadkom złożyli pan Zdzisław Zadworny, Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, pani Marzena Wilusz, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieszanowie i pan Stanisław Kędzior, Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie – Nowym Siole. Przedstawiciele Gości przekazali na ich ręce kwiaty i podziękowania za przygotowanie całej uroczystości. Na koniec życzenia w imieniu wszystkich pracowników obu szkół zaśpiewała pani Anna Pajączkowska.

Kochani Goście, do zobaczenia za rok!