Koncert chóru szkolnego w CKiS w Cieszanowie.

21.09.2022r w CKiS w Cieszanowie odbyło się uroczyste spotkanie seniorów z gminy Cieszanów z okazji pierwszej rocznicy istnienia Stowarzyszenia Seniorów „Cieszanowianie”.

Zarząd stowarzyszenia p. Helena Ważna i p. Władysława Sitarz zaprosiły na tę uroczystość p. Burmistrza, którego reprezentował zastępca p. Andrzej Szymanowski, zaprzyjaźnione koło emerytów z gminy Susiec wraz z panią prezes oraz chór z naszej szkoły. Imprezę poprowadził dyrektor CKiS p. Krystian Naparty. Po okolicznych przemówieniach zaproszonych gości przyszedł czas na koncert naszego chóru szkolnego pod kierunkiem pana Pawła Młodowca. Chór zaśpiewał cztery piosenki ludowe:

  1. Gdybym miała korale.
  2. Haniś moja, Haniś.
  3. Kukułeczka.
  4. W moim ogródeczku.

Występ bardzo się podobał uczestnikom imprezy, młodzież z chóru otrzymała gromkie brawa po każdej piosence oraz na koniec słodki upominek.

Koordynatorami tej współpracy ze stowarzyszeniem była dyrekcja naszej szkoły: p. Marzena Wilusz, p. Marta Rydzewska i p. Stanisław Kędzior, który sprawował jednocześnie opiekę nad młodzieżą wraz z p. Pawłem Młodowcem.

Aut.: Paweł Młodowiec