Pasowanie pierwszoklasistów

madrasowa25 października pod hasłem „PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS, UCZNIEM BĘDZIE KAŻDY Z NAS” swoje święto mieli pierwszoklasiści naszej szkoły.

W tym dniu 23 uczniów klasy pierwszej zostało uroczyście włączonych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. płk Bronisławy Wysłouchowej z Szabatowskich. W sali gimnastycznej zebrali się rodzice oraz uczniowie wraz z wychowawcą. Pani dyrektor Marzena Wilusz bardzo serdecznie powitała pierwszaków kierując do nich specjalne słowa. Następnie głos zabrali przedstawiciele Małego Samorządu, którzy pełnili rolę konferansjerów. Po słowach powitania uczniowie klasy I przedstawili część artystyczną, w której pokazali jak wiele można nauczyć się przez prawie dwa miesiące pobytu w szkole. Następnie po uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania ołówkiem, a otrzymany dyplom od wychowawcy klasy to dowód na przyjęcie do społeczności szkolnej. Nie zabrakło też upominków od pani dyrektor, rodziców, a w stołówce szkolnej czekał poczęstunek.

Wszystkim pierwszakom z okazji ich święta życzymy samych radosnych, spokojnych i bezpiecznych dni w szkole przepełnionych samymi sukcesami.