Pasowanie pierwszoklasistów

25 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego, a następnie Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich i oddała głos dzieciom – bohaterom tego spotkania. Pierwszoklasiści wraz z koleżankami z klasy II zaprezentowali program artystyczny. Uczniowie z przejęciem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Wszyscy w skupieniu ślubowali być pilnymi i wzorowymi uczniami, należycie wypełniać obowiązki i godnie reprezentować swoją szkołę. W dalszej kolejności Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, co przypieczętowało przynależność uczniów klasy pierwszej do naszej społeczności szkolnej. Małym bohaterom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i upominki. Dopełnieniem tej niezwykłej uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Drogie Pierwszaki! Z okazji tego szczególnego dnia życzymy Wam sukcesów w nauce oraz pogody ducha, oby nauka była dla Was inspiracją do odkrywania swoich talentów.