Pomóżmy Kasi !

Kierujemy apel do wszystkich, którzy  mają  wielkie  serce, otwarte  na pomoc dla potrzebujących.  Prosimy  o  wsparcie finansowe dla naszej uczennicy  –  Kasi, którą   czeka   operacja w Wiedniu.

Kasia to wspaniała dziewczynka. Mimo wielu przeciwności losu i cierpienia, jakiego doznała w swoim młodym życiu, zawsze jest pogodna i uśmiechnięta.  Patrząc na jej radosną buzię, trudno  uwierzyć, że  codziennie  walczy z wielkim bólem.  Kasia to jednocześnie bardzo dobra uczennica, która wyróżnia się aktywnością podczas zajęć szkolnych oraz sumienną pracą. Niestety, ze względu na swoją niepełnosprawność nie może  cieszyć się beztroskim dzieciństwem,  biegać i bawić się tak,  jak jej  rówieśnicy.

Dzięki operacji a potem rehabilitacji Kasia  ma szansę na usprawnienie nogi i na spełnienie swojego marzenia –  chce  stanąć na równych nogach i zatańczyć.

Pomóżmy jej  spełnić to marzenie  i dajmy szansę na  lepsze życie. Przyłączmy się do akcji zbiórki funduszy niezbędnych do pokrycia kosztów operacji prowadzonej na siepomaga:

siepomaga.pl/kasia-ploucha

Pamiętajmy o słowach Flory Edwards : Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza  koło i wraca do nas.

 

Społeczność   Szkoły  Podstawowej w Cieszanowie