„Poznajmy się.” – projekt: SP! Serce i Pomoc

„Poznajmy się” – pod takim hasłem, 18 maja w naszej szkole, odbyło się spotkanie integracyjne dla czwartoklasistów podkarpackich placówek oświatowych, które od września ubiegłego roku realizują projekt Kuratora Oświaty „SP! Serce i Pomoc”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4a i 4b, a w całym spotkaniu wzięli udział uczniowie z 14 szkół powiatów: lubaczowskiego, przemyskiego i jarosławskiego.

Przypomnijmy, że działania realizowane w ramach przedsięwzięcia „SP! Serce i Pomoc” miały pomóc czwartoklasistom w przyjazny oraz bezstresowy sposób wejść w drugi etap edukacji. Wsparcie w tym zakresie oferowali wychowawcy, nauczyciele oraz starsi uczniowie.

Podczas spotkania uczniowie wzięli udział w wielu zabawach integracyjnych, konkurencjach sportowych i quizach oraz grze terenowej przeprowadzonej wokół szkoły, mieli również okazję obserwować ciekawe eksperymenty chemiczne.

Dla wszystkich uczestników spotkanie było okazją do zawarcia nowych znajomości, a także do świetnej zabawy promującej program „SP! Serce i Pomoc”.

Aut. P. Zaborniak
Zdj. uczniowie ZSP w Cieszanowie

sp-serce-i-pomoc-03
« z 42 »