Sebastian na Mistrzostwach Europy w Krakowie

sebastian-palczynskiW dniach od 13 do 16 października 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie odbyły się XXIII Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan i Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym. Nasz kraj i jednocześnie Podkarpacie na Mistrzostwach Europy w Karate Fudokan reprezentowała grupa zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego MUSASHI Cieszanów, w tym uczeń klasy IIIa Sebastian Pałczyński.

Karatecy startowali w rożnych grupach wiekowych, począwszy od grupy dzieci, kadetów, juniorów, młodzieżowców, seniorów starszych i weteranów.

Sebastian Pałczyński mimo wygranych walk w eliminacjach, w następnych rundach musiał niestety uznać wyższość swoich rywali z innych krajów. Dla większości startujących zawodników z UKS MUSASHI Cieszanów był to debiut w zawodach takiej rangi. Poprzez udział w nich karatecy mogli sprawdzić posiadane umiejętności i doskonalić technikę, jak również nabyć doświadczenie w walce ze stresem.

Koleżanki i koledzy z klasy razem z wychowawcą gratulują Sebastianowi sportowej postawy  i życzą sukcesów w następnych zawodach.

sebastian-palczynski