Święto Patrona Szkoły

Święto Patrona Szkoły (18)19 czerwca 2015r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły. Po uroczystej mszy świętej udaliśmy się wraz z zaproszonymi gośćmi  do sali gimnastycznej szkoły. Pani dyrektor Marzena Wilusz serdecznie powitała zebranych i oddała głos najmłodszym uczniom.

Uczniowie klas II i III pod kierunkiem pani Heleny Dudzińskiej przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny a uczniowie klasy Ib przygotowani przez panią Danutę Kucę zatańczyli „Kalinkę”.

Następnie uczniowie klas V i VI przygotowani przez panią Leokadię Zaborniak przybliżyli nam postać płk Bronisławy Wysłouchowej. O oprawę muzyczną zadbali panowie Kazimierz Wolanin i Paweł Młodowiec. Ostatnim punktem programu był spektakl „Kopciuszek” w angielskiej wersji językowej przygotowany przez uczniów klasy V i panią Annę Pajączkowską.

Po części artystycznej na wszystkich czekał zdrowy poczęstunek przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Anny Pajączkowskiej. Po poczęstunku uczniowie korzystali z miasteczka zabaw na placu szkoły.