Wspomnienia z wakacji

słońceW dniach 12-14 sierpnia 2015 roku w naszej szkole odbyła się kolonia dla uczniów szkół z Cieszanowa, Nowego Lublińca i Nowego Sioła.

W pierwszym dniu gościliśmy w szkole w Nowym Lublińcu. Po uroczystym rozpoczęciu kolonii opiekunowie przygotowali gry i zabawy sportowe. Zorganizowano także bardzo przydatny kurs pierwszej pomocy.

Drugi dzień to dzień wycieczkowy. Rozpoczęliśmy go spacerem po przepięknym zamojskim Rynku Wielkim. Dowiedzieliśmy się kim był hetman Zamojski i przeszliśmy na Nadszaniec i Bastion VII, gdzie mogliśmy nawet zobaczyć armatni wystrzał. Kolejnym punktem było ZOO w Zamościu.

Po wizycie w Zamościu pojechaliśmy do Krasnobrodu i zwiedziliśmy Park Dinozaurów. Tam przewodnik opowiadał nam o prehistorii i dziejach dinozaurów.

Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń, a to nie był jeszcze koniec atrakcji! Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

Trzeciego dnia pojechaliśmy do szkoły w Nowym Siole. Tam czekały na nas gry i zabawy. Uczyliśmy się także piosenki, którą wykonaliśmy wspólnie na zakończenie kolonii.

Po powrocie do Cieszanowa wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych i zawodach sportowych.

Na zakończenie czekała na nas niespodzianka – każdy uczestnik kolonii dostał koszulkę ze swoim imieniem i w nich wzięliśmy udział w zajęciach zumby :)

I przyszedł czas podsumowania i uroczystego zakończenia kolonii. Aż szkoda było wracać do domu…

ZDJĘCIA JUŻ NIEBAWEM!!!