Zakończenie roku szkolnego

koniec roku23 czerwca 2017r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Po mszy świętej cała społeczność szkoły zebrała się na placu szkolnym. Pani dyrektor Marzena Wilusz przywitała zebranych, podsumowała krótko mijający rok i życzyła wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji.

Następnie uczniowie spotkali się w dwóch grupach (młodsi, z klas 1-3 i starsi, z klas 4-6) aby ci najlepsi mogli odebrać z rąk Pani Dyrektor nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i za wzorową frekwencję oraz stypendia naukowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy są laureatami tegorocznej edycji programu „Talent Powiatu Lubaczowskiego”. Po wręczeniu nagród obejrzeliśmy krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów klas VI pod kierunkiem pani Marty Rydzewskiej.

Nadszedł też czas pożegnań – od września na emeryturę odchodzą dwie nauczycielki z naszej szkoły – pani Czesława Matyaszek i pani Maria Jabłońska. Były oczywiście symboliczne kwiaty i gromkie „Sto lat”. Za trud, dobre słowo, za każdą chwilę spędzoną z nami – DZIĘKUJEMY.

Na koniec uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.

Do zobaczenia po wakacjach!