Spotkanie z rodzicami.

Wczoraj po południu w naszej szkole odbyły się spotkania z rodzicami podsumowujące pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020. Spotkania odbywały się w dwóch naszych budynkach: przy ulicy Sobieskiego dla rodziców klas 1 – 3
i przy ulicy Mickiewicza dla rodziców klas 4 – 8. W trakcie spotkania Dyrektor szkoły Pani Marzena Wilusz przedstawiła rodzicom podsumowanie pierwszego semestru. Poinformowała o osiągnięciach uczniów, o frekwencji na zajęciach, o pracach pozalekcyjnych uczniów (ich zaangażowaniu w konkursy, przedstawienia, występy czy wolontariat) oraz o sukcesach sportowych.

W kolejnej części krótki wykład o zdrowiu psychicznym młodych ludzi wygłosiła dla rodziców Pani psycholog Maja Domańska, która współpracuje z naszą szkołą.

Na koniec, dla rodziców klas ósmych, pogadankę o wyborze przyszłej szkoły przeprowadziła nauczycielka Zespołu Szkół w Oleszycach Pani Agata Dudzińska, która jest też nauczycielem naszej szkoły.

Następnie wszyscy obecni rodzice uczestniczyli w spotkaniach z wychowawcami klas.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii news. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.