Dzień Kobiet

Dzień Kobiet (1)9 marca 2015  roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Jest to ten szczególny dzień, kiedy wszyscy panowie, duzi i mali pokazują, jak bardzo zły byłby świat bez płci pięknej.

Tego dnia wszyscy nauczyciele, pracownicy i uczniowie szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas V i VI pod kierownictwem panów Pawła Młodowca, Krzysztofa Trynieckiego i Kazimierza Wolanina. Przywitał nas Pan Tryniecki i w imieniu wszystkich panów złożył paniom serdeczne życzenia. Następnie wysłuchaliśmy piosenek o kobietach i dla kobiet, zobaczyliśmy jak wyglądałby świat bez pań, dowiedzieliśmy się jak kiedyś polowano na kobiety, jak Odyseusz zawsze wracał do swej wiernej Penelopy i jak chętnie rycerze uwalniali księżniczki uwięzione na wieżach.

Na koniec Darek Nieckarz, uczeń klasy piątej zaśpiewał piosenkę dla Najważniejszej Kobiety naszej szkoły, Pani Dyrektor.

Były podziękowania, kwiaty i słodycze dla każdej pani.

W imieniu wszystkich dam podziękowania złożyła Pani Dyrektor, a słodyczami poczęstowani zostali także wszyscy panowie z okazji ich nadchodzącego święta.