Archiwum autora: admin

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania została wyłączona

Szkolne Jasełka

20 grudnia 2019r. zebraliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej na tradycyjnym spotkaniu świątecznym. Głównym punktem programu są zawsze Jasełka i świąteczne życzenia. W tym roku obejrzeliśmy program przygotowany przez uczniów klas piątych z ich wychowawczyniami – paniami Barbarą Dragan i … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania Szkolne Jasełka została wyłączona

Pieniądze dla chorego Mateusza

19 grudnia 2019r. przyjechał do naszej szkoły pan Janusz Rawski, Prezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” z Horyńca, aby w imieniu Stowarzyszenia i Mateusza odebrać pieniądze zbierane podczas Dnia Nauczyciela i Kiermaszu Jesiennego. Udało nam się zebrać niebagatelną kwotę – … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania Pieniądze dla chorego Mateusza została wyłączona

Koncert kolęd w NZOL-Nowe Sioło

  17 grudnia 2019r. uczniowie chóru szkolnego wraz z opiekunami: panią Barbarą Hołowaty i panami Kazimierzem Wolaninem i Pawłem Młodowcem udali się do NZOL w Nowym Siole ze świątecznym koncertem kolęd i pastorałek.

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania Koncert kolęd w NZOL-Nowe Sioło została wyłączona

Mikołaj w Schronisku

Akcja Mikołaj dla zwierzaków przerosła nasze oczekiwania! Jesteście wspaniali! Zebraliśmy prawie 200 kilogramów karmy dla psów i kotów, suchej, mokrej, saszetek, smaczków, do tego mieliśmy smycze, obroże, miski, zabawki. BRAWO!

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania Mikołaj w Schronisku została wyłączona

Mikołaj!

To jest Gość, na którego zawsze czekają wszyscy :) 6 grudnia 2019 r. zawitał i do naszej szkoły i obdarował wszystkich – okazało się, że wszyscy byli grzeczni! Mikołaju, prosimy, pamiętaj o nas też za rok!

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania Mikołaj! została wyłączona

Andrzejkowej magii czas

28 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się tradycyjna zabawa andrzejkowa klas 4-8. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę dyskotekową, gdzie można było potańczyć w rytm najnowszych przebojów, a w klasach czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy.

Zaszufladkowano do kategorii news | Możliwość komentowania Andrzejkowej magii czas została wyłączona