Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka (1)14 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie, nauczyciele, rodzice i najważniejsi tego dnia Goście – Babcie i Dziadkowie spotkali się w pięknie udekorowanej na ten dzień sali gimnastycznej. Zebranych powitała pani dyrektor Marzena Wilusz i dyrektor Publicznego Gimnazjum pan Stanisław Kędzior.

Na scenę jako pierwsze weszły dzieci z przedszkola. Po nich zobaczyliśmy występ dzieci ze szkolnego oddziału przedszkolnego naszej szkoły, które pod opieką pani Joanny Ozimek  zaprezentowały układ  taneczny pod nazwą ,, Taniec połamaniec”.

Później w montażu słowno – muzycznym swoje talenty zademonstrowali uczniowie klas  I – III i obejrzeliśmy taniec ,,Toka toka”  w wykonaniu uczniów z klasy 3 b. Uczniów do  występu przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: panie –  Danuta Mielnik, Danuta Kuca, Helena Dudzińska, Małgorzata Franus oraz pan Marek Piwódzki.

Ponieważ styczeń to okres karnawałowy, starsi uczniowie zaprosili gości na program ,,Karnawał Cieszanów 2017”  w wykonaniu uczniów z klasy czwartej oraz klas piątych i szóstych. Do występu uczniów przygotowały panie : Marta Rydzewska, Anna Kołodziej i Anna Pajączkowska.

Po występach był czas na życzenia i gromko odśpiewane dla wszystkich Babć i Dziadków „Sto lat”.