Zajęcia ze Spice Gears w naszej szkole.

Mistrzowie Świata i pierwsza zawodowa drużyna robotyczna organizacji FIRST w Polsce zawitała do naszej szkoły!

Spice Gears to polska drużyna FIRST Robotics Competition stworzona w 2015 roku w Kraśniku. To młodzi ludzie, interesujący się mechaniką, elektroniką, informatyką, programowaniem oraz robotyką. Połączyli swoje zamiłowania i z zaangażowaniem oraz ambicją rozwijali się. Stali się pionierami młodzieżowej robotyki w Europie Środkowo-Wschodniej.

Drużyna zdobyła niejedno odznaczenie – nie tylko na poziomie ogólnopolskim, ale również ogólnoświatowym!

Miło nam poinformować, że instruktorzy Spice Gears Academy odwiedzili Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cieszanowie. Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań uczestników w zakresie matematyki, informatyki i technologii. Połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć odpowiedzi i wyjścia z najtrudniejszych sytuacji. Ponadto udział w zajęciach wpływa na rozwój emocjonalny i społeczny. Uczy pracy zespołowej, kreatywnego myślenia oraz nieszablonowych rozwiązań. Absolwenci Spice Gears Academy już czerpią z tego korzyści pracując m.in. dla największej firmy informatycznej w Polsce Asseco, a na świecie pierwsi absolwenci programu FIRST pracują dla takich gigantów jak Google czy NASA.

https://www.youtube.com/watch?v=USc4xlgSkBY

Zapisy na darmowe zajęcia próbne możliwe poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego: https://www.sgacademy.pl/zgłoś-się lub po kontakcie telefonicznym z menadżerem pod numer 609 006 720. Zapisz się już dziś i sprawdź jak wyglądają zajęcia w Spice Gears Academy.

tekst: sgacademy.pl

Dodatkową informację o możliwości zajęć ze Spice Gears rodzice otrzymali przez e-dziennik.